Четверг, 28.03.2024, 17:23 | Вітаю Вас Футболіст

ФК"Буковина"

Головна » 2010 » Лютий » 9 » «Буковина» виграла товариський матч
«Буковина» виграла товариський матч
19:43
Чернівецька «Буковина», яка виступає у другій лізі, виграла в Івано-Франківську товариський матч у клубу першої ліги «Прикарпаття» з вислідом 3:2.
У першому таймі переважали наші футболісти. Уже на першій хвилині найкращий бомбардир Владислав Коробкін реалізував пенальті. Потім на 11-ій хвилині захисник Павло Іванов виконав передачу з лівого флангу, і Степан Маковійчук(на фото) переправив м’яч у ворота в один дотик – 2:0.
А на 41-ій хвилині рахунок став 3:0. З подачі Коробкіна знову відзначився Маковійчук.
До перерви господарі відіграли один м’яч: на випередження зіграв Олександр Микуляк. А в другому таймі на 56-ій хвилині він же вийшов один на один і встановив остаточний рахунок матчу.
«Буковина» втратила ще два моменти (Роман Ємельянов, Михайло Рябий). У цьому матчі за нашу команду зіграли новачки: Вадим Пислар (вихованець ДЮСШ «Буковина», з команди «Оболонь» (Київ), Тимур Новотрясов (з Криму), Роман Степанков (вихованець ДЮСШ «Буковина», з «Арсенала» (Біла Церква), Іван Щербак (із Заставнівського району).
Далі команда тренуватиметься у Чернівцях. А з 20 лютого візьме участь у традиційному «Кубку Підгір’я» в Івано-Франківській області.
Переглядів: 1810 | Додав: buk-fun12 | Рейтинг: 5.0/1 |