Субота, 19.08.2017, 09:35 | Вітаю Вас Футболіст

ФК"Буковина"

Головна » 2010 » Лютий » 4 » Чернівецька «Буковина» зустрілася з «Енергетиком»
Чернівецька «Буковина» зустрілася з «Енергетиком»
21:25

Чернівецька «Буковина» зіграла на стадіоні «Мальва» контрольний поєдинок із клубом першої ліги «Енергетик» (Бурштин). Вже на 4 хвилині гри небезпечного удару головою завдавав Ігор Мігалатюк. «Пострілу» Ігоря забракло влучності. Згодом той же Ігор Мігалатюк знову загрожував воротам суперника. Цього разу на удар Мігалатюка зреагував воротар бурштинської команди. Врешті – решт, наші земляки спромоглися забити перший гол у зустрічі. Гравці «Енергетика» порушили правила у власному штрафному майданчику, і арбітр ФІФА Юрій Мосейчук (Чернівці) вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав кращий бомбардир «Буковини» Владислав Коробкін. На 37 хвилині зустрічі бурштинські футболісти зрівняли результат. Відзначився Віталій Дністрян.
У перерві матчу головний тренер «Буковини» Олександр Єжаков зробив багато замін, бо існувала необхідність перевірити готовність усіх футболістів, які зараз перебувають у лавах нашої команди. На жаль, буковинці пропустили другий гол. Цього разу результативний удар на свій рахунок записав Юрій Козлюк. Остаточний підсумок гри – 2:1 на користь «Енергетика».
У матчі з «Енергетиком» у складі «Буковини» виступало багато потенційних новачків. За словами Олександра Єжакова він розраховує на таких новачків, як захисники Владислав Рудченко (05.04.1986, виступав у дублі полтавської «Ворскли», дніпродзержинської «Сталі», ФК «Полтава), Олександр Богач (26.02.1983, грав у армянському «Титані», сімферопольській «Таврії», житомирському «Поліссі», ПФК «Олександрія», МФК «Миколаїв», чернігівській «Десні»), півзахисники Олександр Донець (08.11.1984, грав у житомирському «Поліссі», у дублі полтавської «Ворскли», дніпродзержинській «Сталі»), Олександр Нечипорук (1986, виступав у дніпродзержинській «Сталі», дублі полтавської «Ворскли»), Сергій Дяченко (22.11.1984, грав у полтавській «Ворсклі», дніпродзержинській «Сталі», кіровоградській «Зірці», МФК «Миколаїв»), нападник Максим Лубенець (28.07.1986, виступав у житомирському «Поліссі», полтавській «Ворсклі», ФК «Полтава», свердловському «Шахтарі»).

Склад чернівецької «Буковини»: Наріман Якубов (Святослав Іванів, 46), Максим Лубенець (Сергій Шевцов, 46), Владислав Рудченко (Василь Тофан, 46), Петро Климус, Павло Іванов (Сергій Жижиян, 46), Олександр Донець (Євген Кубай, 46), Олександр Нечипорук (Сергій Ільїн, 46), Ігор Мігалатюк (Олег Керчу, 46), Сергій Дяченко (Роман Ємельянов, 70), Степан Маковійчук (Олександр Семенюк, 46), Владислав Коробкін (Олександр Георгійчук, 46).

Переглядів: 1034 | Додав: buk-fun12 | Рейтинг: 0.0/0 |