Субота, 18.11.2017, 04:24 | Вітаю Вас Футболіст

ФК"Буковина"

Головна » 2009 » Жовтень » 2 » «Буковина» виграла на виїзді та одноосібно очолила таблицю
«Буковина» виграла на виїзді та одноосібно очолила таблицю
21:20
Сьогодні чернівецька «Буковина» у другій лізі першості України з футболу виграла на виїзді у черговому турі у команди «Єдність» (Плиски Чернігівської області) з рахунком 3:2.

Господарі відзначилися першими – з пенальті на 9-й хвилині. Потім Олександр Семенюк красивим ударом зрівняв рахунок. Так закінчився перший тайм.

У другому наша перевага була цілковитою. Атаки «Буковини» слідували одна за одною. На 50-й хвилині добре пробив Семенюк, м’яч відскочив до Ігоря Мигалатюка, який влучно пробив з 16-и метрів – 2:1.

Господарі відігралися через 10 хвилин далеким ударом з 20 метрів. Але чернівчани не втратили ініціативу. На 80-й хвилині було забито вирішальний м’яч. Красиву комбінацію Ільїн-Маковійчук-Драголюк завершив влучним ударом наш найкращий бомбардир Владислав Коробкін.

Отож «Буковина» отримала заслужену перемогу. Наша команда зараз одноосібно лідирує з 20-ма очками після дев’яти матчів. У «Динамо» (Хмельницький) 18 очок, у «Бастіона» - 17.

Наступний матч «Буковина» грає у суботу 10 жовтня о 15.00 – приймає «Верес» (Рівне).

Переглядів: 574 | Додав: buk-fun12 | Рейтинг: 5.0/1 |