Субота, 18.11.2017, 04:23 | Вітаю Вас Футболіст

Головна » 2009 » Жовтень » 25 » «Буковина» поступилася у Вінниці та залишилася на … першій сходинці
«Буковина» поступилася у Вінниці та залишилася на … першій сходинці
17:38

24 жовтня. Вінниця. Центральний міський стадіон. 2500 глядачів.

Головний арбітр - Юрій Павлюченко (Полтава), асистенти арбітра - Наталія Алексахіна (Кіровоград), Дмитро Попельницький (Кіровоград). Четвертий арбітр - Ігор Маковей (Вінниця), делегат ФФУ - Олег Голубєв (Вінниця).

«Нива»: Олександр Гайдаржи, Володимир Найко, Олександр Гергелюк, Вадим Бовтрук, Андрій Пилявський, Сергій Воронін (Павло Лук’янець, 68), Дмитро Козьбан (Андрій Драган, 90), Сергій Кушка (Олексій Пивовар, 68), Сергій Герасимець, 75), Богдан Варченко (Іван Семиряк, 86). Запасні: Владислав Степанюк, Федір Прохоров. Тренер – Олег Федорчук.

«Буковина»: Андрій Мельничук, Ілля Гагуха, Євген Чуприна, Петро Климус, Павло Іванов, Роман Ємельянов (Сергій Ільїн, 87), Ігор Мігалатюк, Степан Маковійчук, Андрій Драголюк, Олександр Семенюк, Владислав Коробкін (Артур Гущин, 72; Олександр Георгійчук, 88). Запасні: Андрій Гаргаун, Євген Кубай. Тренер - Микола Трубачов.

Голи: Вадим Бовтрук (20), Степан Маковійчук (50), Андрій Веретинський (82).

Попередження: Андрій Драголюк (43), Вадим Бовтрук (44), Олексій Пивовар (69), Олександр Семенюк (85), Володимир Найко (88), Олександр Гайдаржи (90+1).

Вилучення: Євген Чуприна (80, фол останньої надії)

У Вінниці зустрічалися команди, які за підсумками цього сезону прагнуть здобути путівку у першу лігу. Нагадаємо, що у першому колі буковинці перемогли «Ниву» з рахунком 3:0. Зрозуміло, що підопічні Олега Федорчука прагнули взяти реванш за поразку в Чернівцях.
Цікаво, що вирушила на свій останній виїзний матч у цьому році без кількох футболістів. Через хворобу не змогли допомогти буковинській команді захисник Сергій Жижиян і півзахисник Роман Марченко. Зараз також хворіють воротар Андрій Мельничук, захисник Ілля Гагуха, нападник Владислав Коробкін, які все ж таки зіграли у матчі з «Нивою». Що до Петра Климуса, то він грав із травмою. Тому під час гри з «Нивою» Петру часто надавали медичну допомогу.

Вже на 5 хвилині зустрічі міг відзначитися гравець «Ниви» Сергій Герасимець. Удар Сергія зі штрафного відбив голкіпер «Буковини» Андрій Мельничук. Через дві хвилини на ударну позицію виходив Дмитро Козьбан. Вінничанин у ворота не влучив.

На 15 хвилині зустрічі шанс відзначитися мав кращий бомбардир другої ліги Владислав Коробкін. Перебуваючи у межах штрафного майданчика «Ниви», Владислав не зміг поцілити у ворота. Згодом удару по воротах господарів завдавав Петро Климус. М’яч пролетів поруч із стійкою.

А вже на 20 хвилині гри футболісти «Ниви» зуміли повести у рахунку. Сергій Герасимець віддав пас на Вадима Бовтрука, який увійшовши у штрафний майданчик «Буковини», зумів переграти Андрія Мельничука. Через сім хвилин воротам чернівчан загрожував Богдан Варченко. Андрій Мельничук спромігся перевести м’яча на кутовий. Після подачі кутового головою пробивав вихованець буковинського футболу Володимир Найко. «Пострілу» Володимира забракло влучності.

На початку другого тайму буковинці зуміли зрівняти рахунок. Екс – гравець вінницької «Ниви» Степан Маковійчук обігравши захисника та воротаря вінничан Олександра Гайдаржи, зумів вразити «рамку» суперника. Футболісти «Ниви» зуміли вирвати перемогу за 8 хвилин до завершення основного часу гри. Досвідчений захисник «Буковини» Євген Чуприна порушив правила неподалік штрафного майданчика своєї команди. Арбітр зустрічі полтавчанин Юрій Павлюченко влучив Євгена за фол останньої надії та призначив штрафний у ворота гостей. Штрафний вдало виконав Андрій Веретинський, який вийшов на заміну.

Гра завершилася перемогою «Ниви» з рахунком 2:1. Однак, незважаючи на поразку, підопічні Миколи Трубачова залишилися на першій сходинці, бо МФК «Миколаїв» несподівано поступився в Плисках місцевій команді «Єдність».
Переглядів: 560 | Додав: buk-fun12 | Рейтинг: 0.0/0 |