Субота, 18.11.2017, 04:32 | Вітаю Вас Футболіст

ФК"Буковина"

Головна » 2009 » Жовтень » 18 » «Буковина» ледве виграла в аутсайдера
«Буковина» ледве виграла в аутсайдера
20:25
У першому турі другого кола першості «Буковина» вдома ледве переграла аутсайдера ФК «Львів-2» з мінімальним рахунком 1:0.

Відчувалося, що наші хлопці не дуже ретельно налаштувалися на матч. Принаймні за весь перший тайм лише два моменти було створено господарями. Степан Маковійчук на 18-й хвилині пробив поруч зі штангою, а Олександр Семенюк на 44-й хвилині надто довго обробляв м’яч і втратив його.

Успіх до «Буковини» прийшов лише на 74-й хвилині. Допоміг стандарт. Андрій Драголюк подав м’яч у штрафний майданчик, а кращий бомбардир і капітан нашої команди Владислав Коробкін стрибнув «рибкою» і головою вразив нижній кут воріт.

Гості зобов’язані були зрівняти рахунок на 90+2 хвилині. Але «Буковину» врятувала штанга і воротар із захисниками.

«Буковина» утримує лідерство – сім перемог, три нічиї та одна поразка – і 24 очки. По 20 очок у «Ниви» (Вінниця) і МФК «Миколаїв».
Наступний матч «Буковина» грає на виїзді 24 жовтня – принциповий матч у Вінниці. А 1-го листопада сезон буде закрито матчем «Буковина» - «Моршин».
Переглядів: 548 | Додав: buk-fun12 | Рейтинг: 0.0/0 |