Субота, 21.10.2017, 16:05 | Вітаю Вас Футболіст

ФК"Буковина"

Головна » 2010 » Березень » 01
Наша команда відіграла третій поєдинок на «Кубку Підгір'я». Чернівчани зустрічалися з командою «Енергетик – Галичина – 2» (Галич). Буковинці відзначилися вже на 2 хвилині зустрічі. Після подачі кутового Романом Ємельяновим влучного удару завдав Максим Лубенець. На жаль, після цього забили лише представники Івано – Франківської області. У першому таймі суперник зрівняв результа ... Читати далі »
Переглядів: 1092 | Додав: buk-fun12 | Дата: 01.03.2010 | Коментарі (0)

Сьогодні чернівецька «Буковина» зіграла другий матч на «Кубку Підгіря», який відбувається в Івано – Франківську. На жаль, наша команда поступилася з рахунком 1:2. У першому таймі гол у ворота «Буковини» забив Віталій Дністрян (21 хвилина). А у другій половині зустрічі «рамку» чернівчан вразив Роман Барчук (51 хвилина).

За 18 хвилин до завершення гри буковинці таки з ... Читати далі »

Переглядів: 1272 | Додав: buk-fun12 | Дата: 01.03.2010 | Коментарі (2)