Субота, 18.11.2017, 04:27 | Вітаю Вас Футболіст

ФК"Буковина"

Головна » 2009 » Січень » 13 » Календар ігор футзального клубу Меркурій Чернівці
Календар ігор футзального клубу Меркурій Чернівці
13:40

КАЛЕНДАР можна поглянути тут

К А Л Е Н Д А Р
ігор 16 Чемпіонату і Кубку України з футзалу серед команд
Першої ліги в спортивному сезоні 2008-2009рр

Група "А"
1. ДЮСШ-5 Аркада м.Донецьк
2. Луг ТК-2 м. Луганськ
3. Сапар м.Донецьк
4. Воднік м.Алушта
5.ПФС м.Севастопіль
6.Стірол м.Горлівка
7. Лаум м.Харьків
8. Білий Орел м.Кременчук

Група "Б"
1. Меркурій м.Чернівці
2. Лемберг м.Львів
3. Імпульс м.Шостка
4. Планета- Міст 2 м. Київ
5. Метрополітен м. Київ
6. Київ-Уніспорт м. Київ
7.Фортеця КПДУ м.Камянець-Поділь
8. Каменяр - ТВД м. Дрогобич

1 -коло
1й тур 25.10.2008р (субота)

1. ДЮСШ-5 Аркада - Білий Орел
2. Лемберг - Фортеця КПДУ
3. Імпульс - Київ-Уніспорт

26.10.2008р. (неділя)

4. Воднік - ПФС
5. Луг ТК-2 - Лаум
6. Сапар - Стірол
7. Метрополітен - Планета- Міст 2
8. Меркурій - Каменяр - ТВД

2й тур 1.11.2008р (субота)

9. Білий Орел - ПФС
10. Стірол - Воднік
11. Лаум - Сапар
12. ДЮСШ-5 Аркада - Луг ТК-2
13. Київ-Уніспорт - Планета- Міст 2
14. Меркурій - Лемберг

2.11.2008р. (неділя)

15. Фортеця КПДУ - Імпульс

3.тур 8.11.2008 (субота)

16. Імпульс - Меркурій
17. Метрополітен - Київ-Уніспорт
18. Сапар - ДЮСШ-5 Аркада
19. ПФС - Стірол

9.11.2008р. (неділя)

20. Луг ТК-2 - Білий Орел
21. Воднік - Лаум
22. Планета- Міст 2 - Фортеця КПДУ
23. Лемберг - Каменяр - ТВД

12.11.2008р. (середа) 1/16 Кубку України

15.11.2008р. (субота)

24. Каменяр - ТВД - Метрополітен гра 2го туру

16.11.2008р. (неділя)

Резервний день

4.тур. 22.11.2008р. (субота)

25. ДЮСШ-5 Аркада Воднік
26. Лемберг - Імпульс

23.11.2008р (неділя)

27. Білий Орел - Стірол
28. Лаум - ПФС
29. Каменяр - ТВД - Київ-Уніспорт
30. Фортеця КПДУ - Метрополітен
31. Луг ТК-2 - Сапар
32. Меркурій - Планета- Міст 2

5. тур 29.11.2008р (субота)

33. Сапар - Білий Орел
34. Воднік - Луг ТК-2
35 ПФС - ДЮСШ-5 Аркада
36. Стірол - Лаум
37. Планета- Міст 2 - Лемберг
38. Метрополітен - Меркурій
39. Київ-Уніспорт - Фортеця КПДУ

6 тур 6.12.2008р (субота)

40. Білий Орел - Лаум
41. ДЮСШ-5 Аркада Стірол
42. Луг ТК-2 - ПФС
43. Сапар - Воднік
44. Каменяр - ТВД - Фортеця КПДУ
45. Меркурій - Київ-Уніспорт
46. Лемберг - Метрополітен
47. Імпульс - Планета- Міст 2

14.12.2008р (неділя)

Резервний день

48. Каменяр - ТВД - Імпульс гра 5го туру

7 тур 20.12.2008р (субота)

49. Воднік - Білий Орел
50. ПФС - Сапар
51. Стірол - Луг ТК-2
52. Лаум - ДЮСШ-5 Аркада
53. Метрополітен - Імпульс
54. Київ-Уніспорт - Лемберг
55. Фортеця КПДУ - Меркурій

27.12.2008р (субота)

56 Планета- Міст 2 - Каменяр - ТВД

2-коло

8 тур 11.01.2009р. (неділя)
57. Білий Орел - ДЮСШ-5 Аркада
58. ПФС - Воднік
59. Лаум - Луг ТК-2
60. Стірол - Сапар
61. Фортеця КПДУ - Лемберг
62. Київ-Уніспорт - Імпульс
63. Планета- Міст 2 - Метрополітен

17.01.2009р. (субота) 1/8 Кубку України

Резервний день

9 тур 24.01.2009р (субота)

64. Імпульс - Фортеця КПДУ

25.01.2009р. (неділя)

65. ПФС - Білий Орел
66. Воднік - Стірол
67. Сапар - Лаум
68. Луг ТК-2 - ДЮСШ-5 Аркада
69. Лемберг - Меркурій
70. Метрополітен - Каменяр - ТВД
71. Планета- Міст 2 - Київ-Уніспорт

10 тур 31.01.2009р (субота)

72. Білий Орел - Луг ТК-2
73. Лаум - Воднік
74. Стірол - ПФС
75. Фортеця КПДУ - Планета- Міст 2
76. Київ-Уніспорт - Метрополітен
77. Меркурій - Імпульс

1.02.2009р.(неділя)

78. ДЮСШ-5 Аркада - Сапар

8.02.2009р (неділя)

79. Каменяр - ТВД - Меркурій гра 8го туру

11 тур 14.02.2009р. (субота)

80. Стірол - Білий Орел
81. ПФС - Лаум
82. Воднік - ДЮСШ-5 Аркада
83. Сапар - Луг ТК-2
84. Метрополітен - Фортеця КПДУ
85. Планета- Міст 2 - Меркурій
86. Імпульс - Лемберг

21.02.2009р (субота) 1/4 Кубку України

Резервний день

22.02.2009р. (неділя)

87. Каменяр - ТВД - Лемберг гра 10го туру

12 тур 28.02.2009р (субота)

88. Білий Орел - Сапар
89. Луг ТК-2 - Воднік
90. ДЮСШ-5 Аркада ПФС
91. Лаум - Стірол
92. Лемберг - Планета- Міст 2
93. Меркурій - Метрополітен
94. Фортеця КПДУ Київ-Уніспорт

13 тур 7.03.2009р (субота)

95. Лаум - Білий Орел
96. Стірол - ДЮСШ-5 Аркада
97. ПФС - Луг ТК-2
98. Воднік - Сапар
99. Київ-Уніспорт - Меркурій
100 Метрополітен - Лемберг
101 Планета- Міст 2 - Імпульс
102 Фортеця КПДУ - Каменяр - ТВД

14 тур 14.03.2009р (субота)

103 Білий Орел - Воднік
104 Сапар - ПФС
105 Луг ТК-2 - Стірол
106 ДЮСШ-5 Аркада Лаум
107 Імпульс - Метрополітен
108 Лемберг - Київ-Уніспорт
109 Меркурій - Фортеця КПДУ
110 Каменяр - ТВД - Планета- Міст 2

21.03.2009р. (субота)

Резервний день

111 Імпульс Каменяр - ТВД гра 12го туру

22.03.2009р. (неділя)

112 Київ-Уніспорт - Каменяр - ТВД гра 11го туру

29.03.2009р. 1/4 Кубку України (неделя) ігри відповіді

4.042009р.Фінальна частина з роз"їздами

113 1А - 2Б
114 1Б - 2А

12.04.2009р. (неділя) ігри відповіді

115 2Б - 1А
116 2А - 1Б

25.04.2009р (субота)
117 Гра за 3-місце. Переможені 115 - 116
118 Гра за 1-місце. Переможці 115 - 116

2.05.2009р (субота) ігри відповіді

119 Гра за 3 місце 116-115
120 Гра за 1 місце 116-115

Переглядів: 965 | Додав: tsvyatt | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 1
1  
Таку інформацію тільки на сайті АМФУ, більш ніде

Ім`я *:
Email *:
Код *:
    Форма входу
    Пошук
    Календар
    «  Січень 2009  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    Архів записів
    Наше опитування
    Хто прийме Эвро 2012?
    Всього відповідей: 10
    Міні-чат
    500
    Друзі сайту
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0